Jako systémový integrátor dodáváme k našim službám i veškeré ICT vybavení. Vybíráme pro Vás vždy optimální řešení dle Vašich potřeb s ohledem na Vaše podnikání.

Co se týká pokladních systémů, i zde zajišťujeme kompletní dodávku pokladního hardwaru. Dodáváme jak prodejní terminály vhodné pro použití specializovaného softwaru, tak samostatné registrační pokladny

Registrační pokladny

Pracujeme se spolehlivými pokladnami značky EURO. Můžeme nabídnout různé registrační pokladny – od robustních pokladen pro rychlý prodej mnoha položek ve větším obchodě až po lehké, přenosné terminály, které jsou oblíbené například v restauracích.

Registrační pokladny mohou fungovat zcela samostatně. Mají snadné a rychlé ovládání s okamžitým spuštěním provozu.

Všechny registrační pokladny Euro jsou pouze pro český trh.

Prodejní terminály

Specializovaný pokladní software (například Prodejna SQL) je připraven pro provoz na moderních dotykových terminálech, které výrazně zrychlují odbavení zákazníka.

Dotykové prodejní terminály vypadají luxusně a profesionálně a prodej s nimi je rychlejší a flexibilnější než u registračních pokladen. Navíc je snadno synchronizujete s účetním programem.

Hardwarové periferie

Pro registrační pokladny a prodejní terminály zajišťujeme také další hardware k připojení. Tyto hardwarové periferie zrychlují prodej, a ten je pak příjemnější pro zákazníky i prodavače.

Patří mezi ně například zákaznické displeje, obchodní váhy, snímače čárových kódů, tiskárny účtenek a etiket, pokladní zásuvky a další vybavení.

Rádi Vám zpracujeme konkrétní nabídku, pomůžeme s výběrem. Kontaktujte nás.