Seznamte se: účetní program Money S3 - Homebanking


Příkazy k úhradě

Účetní program Money S3 umožňuje předem připravené příkazy k úhradě (jednoduché i hromadné) připravit k odeslání do banky pomocí funkce homebanking. Ta za pomoci průvodce připraví data ve formátu vhodném pro konkrétní komunikační program banky a zabezpečí i jeho spuštění. Postačí, když si jednorázově nastavíte u konkrétního bankovních účtu jeho propojení na zvolený homebanking.


Výpis z účtu, kurzy devizového trhu

Obousměrnou komunikaci s bankou vám zajistí funkce výpis z účtu. Umožní vám importovat a spravovat výpisy z vašeho bankovního účtu a ulehčí vám tak od procházení stovek položek bankovních výpisů. Průvodce výpisem z účtu umí výpis nejenom vytisknout, ale na přání i automaticky spárovat s příslušnými pohledávkami nebo závazky a zaúčtovat. Navíc máte možnost načítat kurzový lístek některých bank (v ČR zejména KB).Zpracování výpisu z účtu


Podporované banky

Účetní program Money S3 pracuje s univerzálními formáty ABO (například E-banka, GE Capital, Erste bank, Raiffeisenbank a další), GEMINI a MULTICASH a dále podporuje konkrétní formáty bankovních domů KB (MojeBanka, ProfiBanka i přímý kanál), ČS, ČSOB, Credit Lyonaise, HypoVereinsbank a řadu slovenských bank.


Popis modulů Money S3