Seznamte se: účetní program Money S3 - modul Kniha jízd


Kniha jízd

účetní program Money S3 má knihu jízd je navrženou tak, abyste mohli co možná nejrychleji a nejpohodlněji vkládat jednotlivé jízdy . Zadáte-li osobní číslo řidiče, systém automaticky dosadí jeho vozidlo a naopak. Zadáte-li počáteční či koncový stav tachometru, dopočítají se ujeté kilometry a opět i naopak. Často opakované jízdy (např. na poštu) si navíc můžete rychle vyvolat ze seznamu a v takovém případě se vám dosadí automaticky nejenom účel cesty, ale i ujeté (a přepočítané) kilometry. Jízdy lze vést i na jednotlivé zakázky a tisknout v přehledné sestavě.


Evidence vozidel

Ke každému vozidlu (služebnímu i soukromému) vedete základní informace o SPZ, čísle motoru, průměrné spotřebě apod. Vedete zde však i praktické informace o datech kontroly STK, emisí prohlídkách - Money S3 je hlídá a pokud máte některý z těchto termínů zameškaný, v seznamu vozidel to bude vyznačeno.


Evidence řidičů

Karta vozidla Pro pohodlné zadávání jízd lze k osobním údajům zaměstnance přičlenit vůz, který má přidělen. Užitečná je i informace o posledním absolvovaném školení řidičů.


Popis modulů Money S3