Seznamte se: účetní program Money S3 - tiskové výstupy


Tisk a náhled

Účetní program Money S3 nabízí komfortní možnost tisku, plně využívající všech schopností Windows. K dispozici máte několik set výstupních tiskových sestav, přístupných pomocí tlačítka Tisk u seznamů (např. vystavených faktur) nebo v přehledných průvodcích rozsáhlejších tiskových funkcí (např. přiznání k DPH). Před zahájením jakéhokoli tisku se vám zobrazí názorný dialog, ve kterém můžete nastavit vlastnosti tisku a podle přání si ji prohlédnout na monitoru v tiskovém náhledu.


Archivace tiskových sestav (PDF a ZLP)

Tuto nadstandardní funkci vyžijete pokud potřebujete mít své tiskové sestavy archivované v digitální podobě. Money S3 ukládá vámi určené tiskové sestavy do stále oblíbenějšího formátu Adobe Acrobat (PDF) a také ve vlastním úsporném formátu (ZLP). Takové soubory lze nejenom pohodlně archivovat, ale například i odeslat e-mailem, protože prohlížeč tiskových záloh je součástí Money S3 a je také k dispozici jako bezplatná samostatná utilita.


Export tiskových dat (CSV a XML)

Kromě archivace tisků nabízí Money S3 i unikátní funkci exportu tiskových dat do formátu CSV a XML. Díky tomu si můžete vybrané tiskové sestavy přebírat například do Excelu a dále zpracovávat.


Editor tiskových sestav

Pokud si chcete upravit libovoný tiskových formulář, pak vám přijde vhod aplikace Editor formulářů, která je bezplatnou součástí všech verzí účetního programu Money S3. S pomocí editoru můžete měnit vzhled i zobrazená data libovolné tiskové sestavy podle svých vlastních požadavků a nastavit účetní program Money S3 tak, aby používal výhradně vaši verzi tiskových formulářů.


Popis modulů Money S3